Moja klasa

Jak wiecie, jestem uczniem klasy 3a. Moja klasa liczy 28 członków plus wychowawczyni pani Amelia Grodecka, która uczy nas chemii i fizyki.

Moi koledzy
Nasza klasa jest super, mamy wielkie poczucie humoru. Chłopacy interesują się sportem, komputerami, zaś dziewczyny sportem i tańcem. Uczęszczamy na wiele kół zainteresowań.
Moje zdjęcie

O mnie
Cześć, nazywam się Bartek. Jestem uczniem klasy 3a w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Amelia Grodecka. Mam 15 lat. Moim hobby jest sport, a raczej piłka nożna.
Zainteresowania
Interesuję się sportem i komputerami. Ze sportu najbardziej kręci mnie piłka nożna, siatkówka i pływanie. Komputery dla mnie to informatyka i gry komputerowe. Z gier najbardziej lubię te sportowe.

Linki
Tu podam linki do osób w mojej zwariowanej klasie. Mogliby się tu znaleźć wszyscy, ale wybrałem tych najfajniejszych:  Dawid Dembiński, Tomasz Kozdempa, Mateusz Grzejek, Anka Orzechowska, Rafał Stolarczuk, Mateusz Kędzior, Krzysztof Turbiński, Ewelina Kozerska i Przemysław Wucoff.