O mnie
  Jestem uczniem klasy 2a w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest znana chemiczka tej szkoły Amelia Grodecka.

O klasie
  Moja klasa liczy 28 świetnych młodych, utalentowanych ludzi. Nasza wychowawczyni uczy nas fizyki i chemii. Nasza klasa jest o profilu matematyczno-  informatycznym. Z klasy lubię najbardziej Martynę, Norkę, Ewelinę i Elevinę, Arlete, Klaudie oraz Agę L.,  chłopaków najbardziej lubię Krzysia, Kozę, Bartka, Dawida i Grzałę.
Moje zdjęcie

Koleżanki i koledzy z klasy
  Nasza klasa jest zwariowana i z ogromnym poczuciem humoru.  Chłopacy interesują się informatyką (choć nie wszyscy), grami komputerowymi i oczywiście   sportem. Dziewczyny wolą taniec, kilka uczęszcza na chór, inne zaś mają zainteresowania sportowe. Każdy z naszej klasy porostu jest inny!
Przyjaciele

Moi przyjaciele są inni niż ja, czasami nie możemy się dogadać ale zawsze wyjaśnimy jakieś nieporozumienie. Moimi przyjaciółmi są Martyna Kuraśnińska, Marta Potocka, Iza Pieczarska, Marta Ratajczak. Szanuję osoby, które są mi bliskie, choć nie są moimi przyjaciółmi.

Moje zainteresowania
  Razem z wieloma koleżankami trenuję w klubie MKS Orzeł Polkowice (Miejski Klub Sportowy). Trenujemy koszykówkę, którą wszystkie bardzo lubimy i zależy nam na trenowaniu. Naszym trenerem jest p. Sebastian Rudnicki, który jest wf-istą w tej szkole.