O mnie

Jestem uczniem Gim. nr 1 w Polkowicach. Lubię szkolę i nauczycieli (czasami!!!:) Lubię grać piłką nożną i na kompie. Ogólnie lubię ludzi którzy nie kłamią.

Moja klasa

Z klasą znam się ponad dwa lata, z niektórymi dłużej. Mam tam przyjaciół z podstawówki. Przez ten czas bardzo się zgraliśmy i lepiej poznaliśmy. A tak w ogóle to nasza klasa jest profilu informatyczno-matematycznego. (info-maty:) Moimi ulubionymi kumplami są Wucek, Grzała i  Mosiu, Gucio, Koza. A ulubionymi kumpelami są Aga, Ania i Norka i Ewela.
Moja fotka

Po szkole...

Po lekcjach mam parę zajęć pozalekcyjnych, a tak to pykam w piłkę nożną i gram na kompie, a i mój gg to 9113408.

Zainteresowania

Od dziecka bardzo lubiłem podróżować. Zwiedziłem wiele miejsc, które opowiadają o przeszłości Polski, świata. Interesuję się matematyką, historią i uprawiam sport. Bardzo też pływać, bo robię to od roku.