Stronka

Jak to zwykle bywa, rzucili hasło stronka i trzeba było cos zrobić! Zrobiłem, a i ocena wpadnie ehehee.

Moja klasa

Moja masa (klasa) mój atut. Szczerze nie jest tak źle, ale jasne mogłoby być lepiej! A najlepsi kumple w klasie to chyba proste pytanie. Grzała, Wucoff, Kędzior no i poza klasa ale dużo by wymieniać!

Moje foto

O mnie

Urtodziłem sie w lubinie 17.07.1991. Mieszkam w Polkowicach. Lubię gorące plaże, winogron no i ładne dziewczyny! A tak po za tym sport, moją ekipę, dyskoteki, wypady na miasto. Tak po za tym nie lubię szkoły i w ogóle lekcji, języka polskiego, a  to chyba proste, najbardziej lubię wf. Moja rodzina: brat siostra, moi rodzice no, a reszta chyba nie dali by mi tyle miejsca na stronie!

Hobby

Jak to zwykle bywa w moim wieku, trzeba gdzieś wykorzystać ten wolny czas. Chodzę na siłke, lubię grac w piłkę, oczywiście komputer to tez podstawa! O wyjściach na miasto już nie wspominam! Lubię muzykę klubową i HH. A moim ulubionym artystą jest Snoop Dog;D

Marzenia

Moimi największymi marzeniem są: być szczęśliwym, mieć kochająca rodzinę, dobrze płatną prace i żyć w wielkim mieście!;D Także chciałbym dostać się do dobrej szkoły, a później na dobre studia. I odwiedzić kilka fajnych miejsc na świecie:)