,,..O Mnie..,,

Witam nazywam się Mateusz Kędzior mam    15 lat. Chodzę do Gimnazjum nr 1 w  Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Amelia Grodecka, która uczy mnie Chemii i Fizyki. Mieszkam  w małej wsi Parchów. Mam młodszego brata na imię ma Kamil chodzi do piątej klasy. Jestem średniego wzrostu. Moje włosy maja kolor czarny.

,,..Moje Hobby..,,

Interesuję się motoryzacją. Swoje zainteresowania rozwijam poprzez jazdę na motorze (mam Suzuki rg 80). Moim drugim hobby jest Sport ,a szczególnie piłka nożna którą sam uprawiam. Moją ulubioną drużyną piłkarską jest  Fc Barcelona.

,,..Moje Foto..,,

,,..Moje marzenia..,,

Moim marzeniem jest przede wszystkim skończyć szkołę. I w końcu pójść do pracy a nie do szkoły. Drugim moim marzeniem jest motor (ścigacz) o pojemności 750ccm.

,,..Moi Koledzy..,,

Moi koledzy to:

Piotrek Franczak

Rafał Stolarczuk

Grzegorz  Pokora

Tomasz Kozdempa

,,..Moja klasa..,,

Moja klasa to grupa sympatycznych osób. Dowodzona pod wodzą pani Amelii Grodeckiej. Klasa jest o profilu Informatyczno-Matematycznym.