Nazywam się Agata Zawiłowicz. Uczęszczam do klasy IIId w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest p. Aneta Stefaniak. Zazwyczaj to ja z Martą Matuszak organizuję wszelkiego rodzaju imprezy i wycieczki klasowe, a wraz z Marcinem Tatarynowiczem aktywnie staram się o utworzenie Młodzieżowej Rady Gminy. Jestem radnym Samorządu Uczniowskiego. Jestem bardzo dobrym uczniem i pomagam innym. Moimi przyjaciółkami są Marta Matuszak, Oliwia Pastucha i Martyna Grygiel.
      Interesuję się kulturą Japonii. Uwielbiam rysować mangę i oglądać anime. Moim ulubionym anime jest Higashi no Eden oraz Another. Wciąż doskonalę styl swoich rysunków.
Drugim moim zainteresowaniem jest ceramika. Lepić z gliny zaczęłam pod koniec roku 2013. Moją ulubioną pracą jest dłoń trzymająca gałązkę oliwną, a pracą tą zyskałam nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Podaruj Światu Pokój". Uwielbiam rysować kwiaty i delikatne postacie przepełnione negatywnymi emocjami. Dzięki aktywnemu działaniu w sektorach plastycznych uzyskałam stypendium artystyczne Burmistrza Gminy Polkowice.
      Moich zainteresowań muzycznych nie można określić jednym kierunkiem. W zależności od humory słucham Punku (jak np. Kabanos), metalu (np. Metallica) czy hitów lecących w radiu (np. Adele). Bardzo lubie śpiewać, rozwijam się w tym kierunku na chórze szkolnym pod patronatem p. Joanny Kący.
Kocham serię przygód Harrego Pottera (J.K Rowling) oraz historyczno-kryminalne zagadki rozwiązywane przez Roberta Langdona w seri Dana Browna. Ostatnio zaczytuje się również w książki z seri "Świat Dysku" Terrego Pretcheta.