Nazywam się Martyna Grygiel i chodzę do klasy IIId w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest p. Aneta Stefaniak, która uczy mnie też języka niemieckiego, a wychowawcą wspomagającym p. Sebastian Rudnicki. Moja klasa liczy 24 osoby, jest w niej 12 dziewczyn i 12 chłopców. Aktywnie uczestniczę w życiu klasy i szkoły. Biorę udział w różnych akcjach charytatywnych. Przedmiotami, które szczególnie lubię jest chemia i plastyka. Chętnie zgłębiam dodatkową wiedzę związaną z nimi oraz biorę udział w różnych konkursach, co skutkuje drobnymi sukcesami. w roku szkolnym 2015/2016 otrzymałam stypendium artystyczne przyznawane za szczególne osiągnięcia z tej dziedziny. interesuję się również muzyką. Chętnie wyszukuję informację na temat wykonawców oraz uczę się grać na instrumentach. Słucham muzyki z pogranicza rocka i metalu. Moim ulubionym zespołem jest Metallica. 11 lipca byłam w Warszawie na ich koncercie. Jestem osobą inteligentną, z łatwością przychodzi mi uczenie się nowych rzeczy i dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Praca w grupie nie sprawia mi żadnych problemów.