Początek roku skolnego

Początek roku szkolnego

Rok szkolny zaczął się dnia  1 września 2008 roku. W harmonogramie uroczystości była msza święta poświęcona uczniom ,na którą przyszli dość licznie. Po zakończeniu ceremonii wszyscy przyszli do szkoły. Po uroczystym apelu Pani dyrektor który odbył się na Sali gimnastycznej, uczniowie zaczęli podążać do swoich klas w celu uzyskania planu zajęć  na ten rok szkolny. Po otrzymaniu rozkładu lekcji można było usłyszeć kilka miłych słów od wychowawcy, w celu zmotywowania uczniów do solidnego przykładania się do nauki i pracy nad samym sobą. Został też przypomniany regulamin szkoły i niestety informacja o wprowadzeniu mundurków szkolnych. I tak powoli zaczął rozkręcać się nowy rok szkolny, jednak po twarzach niektórych osobników zauważyć można było grymas bólu z powodu kończących się wakacji.

Boski xD