O nas

Jesteśmy klasą o profilu informatyczno-przyrodniczym. Nasza wychowawczyni, p. Jolanta Wrzos, która uczy na geografii, uwielbia podróże, więc często jeździmy na ciekawe wycieczki. Nasza klasa jest bardzo zgrana, choć czasem zdarzają się wyjątki (np. jeśli chodzi o wspólne wagary). Wiele z dziewcząt: Monia, Iza, Kuku, Agata, Patrycja, Justa i Zagrosia, gra w koszykówkę. Odnoszą wysokie sukcesy w tym sporcie. Nie brakuje tu również fanatyków futbolu. Za najlepszych klasowych piłkarzy uważa się Mosia, Ramba i Świderka, którzy grają w Górniku Polkowice. Myślę, że za jakiś czas zaczną się nimi interesować największe kluby na świecie . Sama niedawno zaczęłam karierę piłkarską i biorę przykład z moich najlepszych kumpli.
Mamy 2 świetne biegaczki: Gosię i Siwą- przyszłość polskiej lekkoatletyki. Kasia odnosi sukcesy w pływaniu, więc niedługo pewnie zastąpi Otylię Jędrzejczak. Seba i Dominik grają w tenisa stołowego. Klaudia często zachwyca nas swoim śpiewem, a wiersze Karoliny wzbudzają w nas podziw. Wachu jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji naszej szkoły w siatkówce. Mamy nadzieję, że zajdzie daleko i za jakiś czas zasili skład reprezentantów Polski. Wojti, nasz klasowy fanatyk czterech kółek, niedługo zastąpi samego Kubicę. Henio i Fornal interesują się informatyką. To właśnie dzięki nim posiadamy tak piękną stronę internetową. Damian, klasowy filozof, zaskakuje nas swoimi poglądami. Martyna, klasowa miss, pewnie wyrośnie nam na modelkę i będziemy mogli pochwalić się, że chodziliśmy do szkoły z Miss World . Szczypior interesuje się magią i zielarstwem. Trzymamy kciuki i liczymy, iż kiedyś wynajdzie miksturę, która pozwoli naszym sportowcom trenować bez końca . Jacuś, najlepszy klasowy fizyk, niedługo rozpocznie pracę nad stworzeniem ‘perpetum mobile’, a Owsik, dla którego matematyka jest dziecinnie prosta, pomoże mu w obliczeniach. Wiktoria cały czas się uśmiecha i nie pozwala, żebyśmy byli smutni. Uwielbiam swoją klasę, każdy jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Cieszę się, że będę mogła spędzić z nimi 2 lata .

jolek [;