14 września br. rozpoczęły się trzydniowe warsztaty naukowe w Przemkowie, mające na celu przygotowanie uczniów do różnych konkursów tematycznych. Podopieczni Pań: Skowyry, Dziatkiewicz, Kowalskiej i Pana Korpaka zostali podzieleni na dwie grupy, czyli humanistów i  ścisłowców. Uczniowie z naszej klasy uczestniczący w warsztatach to: Paulina Domszy, Kamila Pędlowska, Katarzyna Wójcik i Szymon Trela. Humaniści codziennie rozwiązywali testy z języka polskiego i historii, a ścisłowcy główkowali nad zadaniami matematycznymi. Oprócz zajęć naukowych odbyły się zajęcia w plenerze Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Nauczyciele zapewnili nam również kilka atrakcji; m.in. nauka tańca belgijskiego, dyskoteki i karaoke. Najbardziej podobał nam się kurs szybkiego zapamiętywania i czytania. Wszyscy rozmawiali z nauczycielem szkoły szybkiego zapamiętywania przez skype'a (po półgodzinnej próbie włączenia programu przez nieudolnego informatyka), a także z kilkoma jego "wysłannikami" na dwugodzinnych zajęciach. Dziewczyny często grały w UNO wraz z Panią Marią Dziatkiewicz. Obóz był fantastyczny i wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Kasia:)