18 maja 2007 roku odbył się dzień naszego patrona Jana Pawła II. Po przyjściu do szkoły wychowawca sprawdził obecność i zeszliśmy na plac apelowy. Przedstawiciele klas ogłaszali jaki projekt o patronie przygotowała klasa. My przygotowaliśmy prezentację multimedialną na temat ,,Spotkania młodzież z Janem Pawłem II". Nas przedstawiła Monika Fabjanowska. Gdy wysłuchaliśmy wiersz i zaśpiewaliśmy: "Barkę" poszliśmy na uroczystą Mszę Św. do kościoła. Na ambonie śpiewał chór szkolny "Cantabile". Po powrocie do szkoły oglądaliśmy naszą prezentację na korytarzu przy sekretariacie. Po zobaczeniu naszej pracy poszliśmy pooglądać innych klas projekty, a naszą prezentację oglądali inni uczniowie i nauczyciele.

~`~Ania~`~