Dnia 13 marca tego roku w sali audiowizualnej odbył się Szkolny Konkurs Biologiczny, którego celem było szerzenie wśród uczniów wiedzy z zakresu ekologii, dotyczącej wzajemnych zależności między organizmami w przyrodzie. Z naszej klasy w konkursie brało udział kilka osób. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie rozwiązać test pisemny składający się z 16 pytań, sprawdzających wiadomości i umiejętności wykraczające ponad program nauczania biologii w gimnazjum. Niestety, nikomu z naszej klasy nie udało się zająć wysokiej pozycji. Może w następnych latach powiedzie nam się lepiej...

.::SzCzUrO::.