Dnia 30 października 2006 r. przewodnicząca naszej klasy i dwie wybrane przez nią osoby poszły na spotkanie pt. "Forum Młodzieży". Były to: Kamila, Paulina i Przemek. Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej. Było ono poświecone spotkaniu pani dyrektor z przewodniczącymi klas pierwszych i drugich. Głównym tematem było bezpieczeństwo w szkole! Uczniowie wysłuchali co miała do powiedzenia na ten temat pani dyrektor i brali udział w dyskusji. Takie spotkania będą odbywać się co miesiąc...  Mam nadzieje, że dzięki takim rozmowom stworzymy zgraną klasę! Już nie mogę doczekać się następnego spotkania.

...KaMciA...