Jak  zauważyliście, nazywam się Sebastian Podstawek i chodzę do klasy 3F w Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Joanna Glapinska, uczy mnie języka Polskiego, a wychowawczynią wspomagającą jest pani Dorota Kędzierska-Grudzień - nauczycielka matematyki. Moja klasa liczy 20 osób, w tym 6 chłopaków i 14 dziewczyn. W tej klasie pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego. Klasa ta jest zróżnicowana, ponieważ mamy osoby mające problemy z nauką jak i  zwycięzców wielu konkursów, są u nas osoby wysportowane jak i takie, które nie są zbyt dobre z wfu. Poza szkołą interesuję się treningiem siłowym i uczęszczam na siłownie. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Słucham dużo muzyki mój ulubiony gatunek to Rap, a moimi ulubionymi wykonawcami są Eminem, Paluch, Kali nie są to jedyni raperzy jakich słucham, lecz jest ich zbyt dużo żeby wszystkich wymienić. Nie lubię chodzić do szkoły, ponieważ nudzą mnie lekcje, ale staram się nie opuszczać lekcji. Nie lubię kilku osób z mojej klasy, bo ich zachowanie mnie denerwuje, ale próbuję nie okazywać tego wprost, ponieważ takie zachowanie nie świadczyłoby o mnie dobrze.