Jak zauważyliście, nazywam się Gracjan Partyka i chodzę do klasy 3f w Gimnazjum nr1 imienia Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Joanna Glapinska , uczy mnie języka polskiego, a wychowawczynią wspomagającą jest pani Dorota Kędzierska, uczy mnie matematyki. W mojej klasie jest 20 uczniów 6 chłopaków i 14 dziewczyn są tu osoby, które się dobrze uczą i innie nie. Jestem osobą lubiącą się uśmiechać, cieszyć się każdą chwila. Moim zainteresowaniem jest piłka siatkowa, lubię też dużo słuchać muzyki rap ale przeważnie jest to hip hop. Po lekcjach w szkole jak mam wolny czas spotykam się z przyjaciółmi. Jestem wysokim chłopakiem  o ciemnej karnacji  o krótkich, ciemnych włosach, mam  oczy koloru  niebieskiego. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Zawsze potrafię znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie.