Jak zauważyliście, nazywam się Klaudia Morarz i uczęszczam do klasy IIe w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Dorota Doskocz, uczy mnie WOS'u. Interesuję się historią i czytaniem książek, do mojego ulubionego gatunku należą fantasy. W klasie od 2 lat pełnię funkcję przewodniczącej. W szkole najbardziej lubię lekcje języka angielskiego, historii i języka polskiego. Bardzo lubię towarzysto ludzi, moimi najlepszymi przyjaciółkami są Ola, Malwina i Wiktoria. Uczęszczam do szkolnego chóru Cantabile. Lubię słuchać muzyki, jednak nie mam swojego ulubionego gatunku. Dobrze pływam, przez 7 lat trenowałam w miejscowym klubie pływackim MKS Płetval Polkowice, przez ten czasu udało mi się 3 razy wygrać ogólnopolskie zawody pływackie. Moim ulubionym stylem pływackim jest motyl, to właśnie nim najczęściej wygrywałam.