Jak zauważyliście nazywam się Ernest Zając. Chodzę do klasy 3e w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła ii w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pan Rafał Kajak, uczy mnie historii.
W szkole uczę się przeciętnie. Moje ulubione przedmioty to wychowanie fizyczne i język angielski. Po szkole chodzę na boisko i gram w piłkę z kolegami lub gram na komputerze w różne gry, często są to gry typu MOBA lub MMORPG. Jestem fanem JPaushe.pl, ponieważ jest to grupa mojego kolegi z klasy. Lubię oglądać filmy Sci-Fi, akcji i horrory. Mało korzystam z Facebook'a. Mam Snapchata. Moja nazwa jest bardzo kreatywna "Zajaaac.123". Lubię dokuczać sobie z kolegami. Nie lubię matematyki, ponieważ denerwują mnie te wszystkie pierwiastki, potęgi itp. Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową i bardzo przyjazną. To by już było na tyle. Dziękuje dobranoc.