Jak zauważyli¶cie, mam na imię Dawid i chodzę do klasy trzeciej E w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moj± wychowawczyni± jest pan Rafał Kajak. Uczy mnie Historii. W mojej klasie jest 26 osób, 8 dziewczyn i 18 chłopaków. Moim ulubionym przedmiotem to wychowanie fizyczne. Moim zainteresowaniem  jest piłka nożna, siatkówka oraz koszykówka. Uczęszczam na treningi piłki nożnej, koszykówkę i siatkówkę. Reprezentuje szkołę w  wymienionych sportach oraz w piłce ręcznej. Informatyki uczy mnie pan Robert Królikowski. W wolnym czasie gram na konsoli lub wychodzę na dwór z kolegami. Mam jedno zwierzę, jest to pies, wabi się Mika. Mieszkam w Polkowicach. Codziennie dojeżdżam autobusem miejskim do szkoły.