Cześć, mam na imię Jakub i chodzę do klasy I e w Gimnazjum 1 im. Jana Pawła II w w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Karolina Gołdyn, uczy ona języka angielskiego. W mojej klasie jest 26 uczniów, jesteśmy najlepszą klasą pierwszą. Bardzo lubię  swoją klasę!
Mieszkam w Polkowicach na osiedlu Polanka. Mam młodszego brata Wojtka i starszą siostrę Agatę. Posiadam swoje zwierzątko, jest to kotka, ma na imię Mandarynka. W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór z moim najlepszym przyjacielem, Szymonem; jest on starszy ode mnie o rok. Lubię też spędzać czas z przyjaciółmi w internecie, na przykład grając w gry internetowe. Moją ulubioną jest League of Legends oraz Team Fortress 2. Nie lubię irytujących dzieci.