Warte posłuchania :
Katty Perry - Hot and cold
Danity Kane - Strip Tease
Hey! Hi! Hello!

Jak widać nazywam się Paulina Bidzińska. Chodzę do klasy I E (mistrzowie xD). Moją wychowawczynią jest pani Maria Dziadkiewicz, która uczy mnie języka polskiego. Klasa jest o profilu humanistyczno-informatycznym. Jestem wesołą, sympatyczną i miłą osobą. Chętnie zawieram nowe znajomości. Mam dużo znajomych, z którymi się nie nudzę. Często wygłupiamy się, plotkujemy i robimy różne, dziwne rzeczy ;D. Bez nich czasem zapadam w nudę. Gdy to już mnie spotka, oglądam różne, ciekawe filmy ;). W wolnym czasie, choć jest go mało, a to głównie przez edukację - serfuję po necie ;]. Często słucham muzyki :). Moją pasją jest: taniec - Hip-Hop&Jazz oraz język niemiecki. Jak się domyślacie, kocham oglądać You Can Dance ;) Lubię wszystkich z mojej klasy ;]. Każdy jest jedyny i wyjątkowy. Ich Liebe Meine Klasse ;).
Moi Przyjaciele klasowi :) :
OleeK ;*
AneeK ;*
KlauDeeK Te xD
KlauDeeK Ka xD
Kora ;]
Tysia :)
Barbie ;D i inni... :)

sTrZaŁa;** ;)
To co KOCHAM i lubię :
[kliknij w wybraną ikonę ;)]

Linki ;) :