Nazywam się Wiktoria Jachimek. Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjalnej, do Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Arkadego Fildera w Polkowicach. Lubię czytać książki, i często uczestniczę w zawodach sportowych. Ostatnie zawody w, których brałam udział były zawody wojewódzkie w Wrocławiu. Trenowałam w LKS Polkowice. Rzucałam tam dyskiem. Mój obecny rekord to 25.5m. Najbardziej lubię czytać książki fantastyczne. Ostatnią jaką przeczytałam jest " Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Ta książka minie bardzo zaciekawiła. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest wychowanie fizyczne, najczęściej gramy na tej lekcji w piłkę ręczną. Wtedy stoję na bramce. Oprócz wychowania fizycznego uwielbiam tez biologię, a konkretnie zwierzęta. Moim marzeniem jest by zostać weterynarzem. Mam nadzieję, że to się z czasem spełni.