Cześć! Nazywam się Oliwia Stefaniak. Mam 15 lat. Chodzę do klasy 3eG w Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Moim wychowawcą jest pani Karolina Gołdyn. Uczy mnie języka Angielskiego. Moje ulubione przedmioty to chemia, biologia i matematyka. Mam młodszego brata, który chodzi do piątej klasy szkoły podstawowej. Nie mam ulubionego typu muzyki, słucham tego co wpadnie mi w ucho. Moim ulubionym kolorem jest niebieski. Uczęszczam na dużo zajęć dodatkowych. W mojej klasie są 26 osoby. Jesteśmy klasą o profilu językowo - matematycznym. Na co dzień jestem miła i koleżeńska, nie wdaje się w konflikty. Potrafię poradzić sobie w każdej sytuacji. Zazwyczaj po szkole spędzam czas z przyjaciółmi lub bawię się z moim kotem. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem i wyjechać do Warszawy lub Krakowa.