Mam na imię Martyna, moje drugie imię to Elżbieta. Jestem blondynką o szarych oczach. Mam starszą siostrę, która ma na imię Dominika i ma 20 lat. Jestem uczennicą III klasy oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Uczęszczam do klasy o profilu matematyczno-językowym. Moja wychowawczyni to pani Karolina Gołdyn, nauczycielka języka angielskiego. W tym roku szkolnym moja klasa nie ma wychowawcy wspomagającego. Mój ulubiony przedmiot to język niemiecki. Bardzo lubię czytać książki i śpiewać, uczęszczam na zajęcia międzyszkolnego chóru "Cantabile". Moją pasją jest gra na gitarze. Kocham zwierzęta, mam 2 psy rasy owczarek niemiecki oraz 2 myszoskoczki mongolskie. Uwielbiam zimowe wieczory, ale upalne lato też jest wspaniałe. Moje ulubione święto to Walentynki.