Liczę na inteligencję osoby czytającej, dlatego nie podaję swojego imienia. Chodzę do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest Karolina Gołdyn, która uczy mnie Angielskiego, a moim współwychowawcą jest pan Karol Korpak. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka i wf. Moja klasa liczy 14 chłopaków i 11 dziewczyn. Nudę zabijam słuchając muzyki, grając w gry oraz przeglądając internet. Interesuję się językami obcymi oraz sportem. Na co dzień uczęszczam na zajęcia lekkoatletyczne, rzucam tam oszczepem. Mieszkam w okolicach Lubina- Szklarach Górnych. Wolny czas spędzam z moimi najbliższymi przyjaciółmi w Legnicy, który spędzamy chodząc po pizzeriach i jedząc. W klasie pełnię funkcję wice-przewodniczącej. Myślę, że to wszystko co chciałam przekazać.