Jestem Adrian, mam 15 lat i jestem w trzeciej klasie gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moimi moim wychowawcą jest pani Karolina Gołdyn. Pani Gołdyn uczy mnie języka angielskiego. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole jest język angielski i wf.  Mam młodszego brata Damiana, tatę Tomka i mamę Magdę. Mój brat chodzi do 7 klasy do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Moim ulubionym zajęciem po szkole jest oglądanie filmów lub granie na konsoli. Interesuje się motoryzacją. Moimi ulubionymi autami są BMW M4, Lamborghini Murcielago oraz Toyota Supra. Moimi ulubionymi filmami są filmy akcji, a moją ulubioną grą na konsolę jest Forza Horizon 3.