Cześć, jestem Marcelina! Chodzę do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II  w Polkowicach do 2D. Moim wychowawcą jest pani Anna Wieczorkowska. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki hip-hop, pop, czytać książki fantastyczne lub literatura faktu. Moja ulubiona książka to "Starter" Lissy  Prince. Po zajęcjach szkolnych chodzę na dodatkową matematykę i na zajęcia teatralne "Antrakt", które odbywają się w kinie w poniedziałki od 17:30 - 20:30. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest historia, matematyka, język niemiecki. Lubię się angażować w sprawy szkoły i nie tylko :) Biorę udział w konkursach i przedstawieniach szkolnych. Mam młodsza siostrę, psa, 3 koty i rybkę ;)
Mieszkam w Polkowicach od 2015 roku. Przeprowadziłam się z Jeleniej Góry. Jestem osobą miłą, pomocną, szczęśliwą, staram się doceniać to, co mam lub dostaję, lecz nie zawsze mi wychodzi ://