Jak zapewne zauważyliście, nazywam się Dominik Ozga i chodzę do klasy 3D w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moje zainteresowanie to sport m.in. bieganie, siatkówka i piłka nożna. Chodzę na treningi z piłki nożnej od poniedziałku do piątku na boisko piłki nożnej, które nazywa się "Orlik". Mój ulubiony klub i najlepszy według mnie to Real Madryt a reprezentacja to Polska. W siatkówce moja ulubiona reprezentacja i według mnie najlepsza to Polska. Mam 15 lat, mieszkam w mieście Polkowice. W mojej klasie jest 24 uczniów w tym 12 dziewczyn i 12 chłopców. Mój ulubiony gatunek muzyki to rap. Moje rodzeństwo to 1 brat, który ma na imię Jakub, ma 11 lat, jest w 5 klasie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach. Jestem chrześcijaninem. Chodzę do kościoła w każdą niedzielę na mszę świętą. Moja mama ma na imię Lucyna, a mój tato ma na imię Waldemar. Bardzo lubi biegać. Pracuje w kopalni, która nazywa się "PeBeKa".