CZEŚĆ:) Nazywam się Teresa Michalska i chodzę do klasy 3D. W Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska. Jest to klasa o profilu matematyczno-informatycznym. Jest nas w klasie 25 osób. Lubię wychowanie fizyczne, chemię, biologię i język polski. Po szkole chodzę na stajnię, do koleżanki. Bardzo kocham konie, to moje ulubione zwierzęta. Mam jednego ukochanego konia, dwa psy, dwa koty oraz trzech braci i jedną siostrę. Mój ulubiony kolor to niebieski. Moi przyjaciele nigdy mnie nie zawodzą, zawsze stoją otworem do mnie.  Mieszkam w wiosce w okolicy Polkowic. Trenuję biegi z Oliwią, moją przyjaciółką. W przyszłości chcę zostać weterynarzem. Moja mama pracuje w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach, a tato ma firmę budowlaną ''Miko". Moim najlepszym nauczycielem jest pani Grodecka,  zawsze dobrze tłumaczy. No i to wszystko:)