Patrycja Dzieciątkowska

Hej! ;)
Nazywam się Patrycja Dzieciątkowska. Chodzę do klasy 2 D  Gimnazjum nr 1 imienia Jana Pawła II w Polkowicach. Moim wychowawcą jest Pani Agnieszka Klasowska. Klasa liczy 25 uczniów, w czym jest 19 chłopców i 6 dziewczyn. Jesteśmy klasą o profilu matematyczno-informatycznym. Na ogół cały swój wolny czas poświęcam na treningi. Trenuję koszykówkę od 2007 roku, w drużynie MKS Polkowice. Póki co, idzie nam bardzo dobrze jak na początek sezonu koszykarskiego. Pasjonują mnie również wszystkie inne sporty, a szczególnie drużynowe. Interesuję się także muzyką. Lecz nie zważam na gatunki, tylko na to co mi przypadnie do gustu. Moim ulubionym wykonwacą jest Grubson. Nie przepadam za fałszywymi i kłamliwymi osobami. Z takimi przypadkami miałam już okazje się spotkać. Mam małego, białego psa maltańczyka, który wabi się Reks. Według mnie najlepszym  koszykarzem jest Kobe Bryant, a drużyną Los Angeles Lakers. W prawdzie podziwiam wszystkich koszykarzy. Do moich ulubionych przedmiotów szkolnych należą języki obce, oraz język polski. Nie przepadam za czytaniem lektur i książek. I to juz koniec informacji o mnie.