Oliwia Bogucka

Hejka naklejka.
Pewnie już zauważyliście, że nazywam się Oliwia. Chodzę do klasy IIId. w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Jestem w klasie o profilu matematyczno-informatycznej. Moją wychowawczynią jest p. Agnieszka Klasowska, uczy mnie matematyki, a naszym wychowawcą wspomagającym jest p. M. Juszczak. Na każdej lekcji jest świetna atmosfera, dużo śmiechu i ciekawych pomysłów. Do mojej klasy uczęszcza 25 osób. W tym 20 chłopaków i 5 dziewczyn. Bardzo zmieniliśmy się przez te trzy lata. Moje hobby to jazda konna oraz nauka języków obcych. Lubię spotykać się z przyjaciółmi, z którymi nigdy mi się nie nudzi. W szkole uczęszczam na kółko języka rosyjskiego. Po szkole chodzę na kolarstwo. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap polski oraz zagraniczny. Ulubionymi wykonawcami są: Eminem, Wiz Khalifa, Kendrick Lamar, Miuosh oraz Paluch. A ulubioną piosenką jest Wiz Khalifa - Black and Yellow. To chyba na tyle o mnie.
Buziaczki :D