Cześć. Nazywam się Jakub Kida i chodzę do klasy 3D w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moja klasa jest o profilu matematyczno-informatycznym. Moja wychowawczyni to pani Agnieszka Klasowska, uczy mnie też matematyki. Mój ulubiony przedmiot szkolny to fizyka. W mojej klasie jest 25 osób, w tym 20 chłopaków i 5 dziewczyn. Interesuję się piłką nożną, lubię w nią grać z przyjaciółmi. Moim ulubionym zespołem jest Real Madryt, a piłkarzem - Mario Balotelli. Po szkole często słucham muzyki i spotykam się ze znajomymi. Moimi ulubionymi zespołami muzycznymi są: Korn, The Paper Kites, Linkin Park i Bring Me The Horizon. W wolnym czasie lubię też grać na komputerze. Na komputerze zazwyczaj gram w gry wojenne np. Call of Duty, Medal of Honor oraz Battlefield.