JaMateusz Pawlak

Nazywam się Mateusz Pawlak i chodzę do klasy 1d w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moja klasa jest fajna. Naszą wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska, a wychowawcą wspomagającym jest pani Aneta Stefaniak. Do naszej klasy uczęszcza 24 uczniów, w tym 19 chłopców i 5 dziewczyn.
Jestem wysokim brunetem o niebieskich oczach. Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi i świata. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są wf. i informatyka. Mam młodszą siotrę. Chętnie słucham muzyki, a moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi jest hip-hop i rap. Słucham głównie O.S.T.R., PMM i Tupac'a. Bardzo lubię sport, a najbardziej lubię piłkę nożną. Nie chodzę do żadnych klubów sportowych. Interesuje się informatyką. Moim hobby jest granie na komputerze. Gatunki gier, które lubię to: mmorpg, zręcznościowe i strategiczne. Moje ulubione potrawy to pizza, kebab i frytki. Lubię też chodzić na dwór i jeździć na rowerze. To już wszystko co chciałem o sobie napisać.