to moje zdjęcie Nazywam się Aleksander Stępniewicz i chodzę do klasy IID w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Interesuję się komputerami i tenisem stołowym. Moim ulubionym kolegą z klasy jest Krzysiek. Na tle klasy jestem średniego wzrostu. Tenisa stołowego trenuję już 6 lat. Komputerami interesuję się praktycznie od urodzenia dzięki mojemu tacie. Mój ulubiony przedmiot to informatyka i wychowanie fizyczne, a nie lubię polskiego i chemii. Poza moimi zainteresowaniami bardzo lubię jeździć na rowerze. Jak widzicie, mam czarne włosy. Z niektórymi kolegami chodzę już do klasy cztery lata. Ta szkoła, w której się teraz uczę, jest fajna i dobrze wyposażona, i dobrze się pracuje na komputerach. Podoba mi się w tej szkole i myślę, że będzie mi tu dobrze.