to właśnie ja

Jestem uczniem klasy IIId w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II im. Jana Pawła II w Polkowicach. Siemka! jak wiecie jestem uczniem klasy III i jak może niektórzy zdążyli się przekonać, jestem przyjazny dla innych. Jest to klasa o profilu humanistycznym. Moim wychowawcą jest pani Dorota Skowyra. Moje zainteresowania są trochę dziwne, ale dla mnie są miłe i bardzo je lubię, a mianowice: uczęszczam do Szkoły Muzycznej w Głogowie. Uczę się tam gry na gitarze. Chodzę też do Górnika Polkowice. Oprócz gitary jestem samoukiem gry na keybordzie. W wolnym czasie słucham muzyki i chodzę grać w piłkę na tartan. Jestem optymistą i cieszę się z każdej chwili. Moimi najlepszymi przyjaciółmi są Kamil Klimas, Łukasz Karpijczyk, Krzysztof Turbiński oraz Maciek Gajda. Jeśli chcecie wiedzieć o mnie więcej, zapraszam na gg, na pewno porozmawiam :D Życzę sukcesów w nauce!!!!!!