To ja

Mam na imię Sara. Moimi  najlepszymi przyjaciółkami są: Ala, Asia, Justyna i  Marzena. Lubię spędzać czas wolny z przyjaciółmi. Chodzę do klasy  III c w gimnazjum nr.1 w Polkowicach im. Jana Pawła II. Lubię grać w siatkę i w piłkę ręczną. Moimi ulubionymi przedmiotami są : geografia i  wf. Nie przepadam za chemią i fizyką. Słucham muzyki chrześcijańskiej i klasycznej. W wolnym czasie również czytam książki, chodzę na spacery i bawię się z moim królikiem. Mam dwie siostry i jednego brata. Moimi ulubionymi kolorami są: różowy, zielony i fioletowy. Kolor, którego nie lubię to niebieski. Chodzę na dwa koła zainteresowań (teatralne i plastyczne). Moja klasa liczy 26 uczniów. Strona naszej szkoły to: www.gim1.polkowice.pl.