to ja

Cześć, jestem uczniem klasy 3 c w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach, mieszkam w Suchej Górnej. Moim wychowawcą jest pani Iwona Olszak. Z usposobienia nie jestem agresywny. Jestem dosyć wysoki, mam niebieskie oczy, chociaż kiedyś miałem zielone. Mam krótkie włosy koloru ciemny blond. Uczę się dobrze, ale kiedy wszedłem do gimnazjum, to opuściłem się w nauce. Moja najwyższa średnia to 5.3, a najniższa to 4.08 A i tak co kogo to obchodzi. Lubię sport a przede wszystkim siatę i piłkę nożną. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest Chelsea. Lubię grać na komputerze i bawić się niektórymi programami. Lubię słuchać muzy, a najbardziej techno i punk rocka. Bardzo lubię SOAD. Jestem ambitnym uczniem. Moi kumple to Łukasz Wyskup, Mateusz Urbański, Marcin Brzerzeziński i Edziu. W klasie mówią do mnie WĘGIEL - to moje pseudo. U mnie w domu (mieszkam na wsi) mam psa i kilka kotów.  Mam nadzieję, że szybko zdechną, bo nikt chyba by nie chciał mieć siedmiu kotów.