af

mistrz

Nazywam się Dawid Karsznia i mam 15 lat. Mieszkam w Polkowicach na ulicy 11 Lutego. Jestem uczniem klasy 3c w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Moimi najlepszymi kolegami są: Grzegorz Gajewski, Radek Ogar. Lubię grać w piłkę nożną oraz kosza. Interesuję się sportem, przyrodą i zwierzętami. W domu mam dwa zwierzaki: psa i mysz. Moimi ulubionymi przedmiotami są: wf., biologia, chemia, informatyka oraz historia. W wolnym czasie  lubię jeździć z rodzicami i braćmi na wycieczki rowerowe, ale również grać z kolegami na boisku w piłkę nożną. Bardzo lubię swoją klasę. Koledzy i koleżanki z mojej klasy są bardzo koleżeńscy i mili dla innych. Bardzo lubię z nimi pracować w szkole i po za nią. Mój znak zodiaku to skorpion. Lubię się bawić z moim psem, który nazywa się MAX. Moje podwórko jest bardzo fajne i mile się spędza na nim wolny czas. Tyle mogę o sobie powiedzieć. Pozdrowionka dla moich kolegów z klasy i podwórka.