Nazywam się Oliwia Bartkowiak i chodzę do klasy gimnazjalnej IIIc w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Iwona Olszak-Biniek, uczy mnie biologii. Jestem średniego wzrostu. Jednym z moich największych zainteresowań jest podróżowanie i chciałabym wiązać z tym swoją przyszłość. Bardzo chciałabym zwiedzić cały świat albo chociaż jego część. W wolnym czasie uwielbiam pić ciepłą herbatkę, czytać książki i oglądać seriale. Kocham gotować i szukać nowych przepisów do zrobienia. Interesuję się również sportem, bardzo lubię aktywnie spędzać swój wolny czas. Uwielbiam słuchać muzyki każdego rodzaju. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski, ale bardzo lubię też chemię.