Nazywam się Nikola Bonifaczuk, chodzę do klasy III c w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Iwona Olszak- Biniek, uczy mnie biologii. Interesuję się gotowaniem. Bardzo lubię przyrządzać różne potrawy, a w szczególności ciasta. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są język angielski i chemia. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Uwielbiam czytać książki, moją ulubioną jest "Wszystko to co wyjątkowe''. Bardzo często wychodzę z moim psem na długie spacery. Czasami wolę jednak zostać w domu i oglądnąć serial lub przeczytać książkę przy dobrej herbatce. Rzeczą, która sprawia mi przyjemność jest dawanie innym prezentów i robienie niespodzianek. Ogólnie uważam się za osobę szczerą i bezpośrednią.