Jak zauważyliście nazywam się Kornelia Pastuszak i chodzę do klasy gimnazjalnej IIIc w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Iwona Olszak-Biniek, uczy mnie biologii. Moim ulubionym nauczycielem jest pan Sebastian Rudnicki, który robi najlepsze lekcje wfu. Mam starszą siostrę Martynę oraz młodszego brata Igora. Od 2 klasy Szkoły Podstawowej  gram w koszykówkę w klubie MKS Polkowice. Moim trenerem jest Zdzisław Wanecki.  Lubię uprawiać sport oraz opiekować się moim bratem. Szybko nawiązuję kontakty interpersonalne oraz przyjaźnie. Jestem miłą, sympatyczną i pomocną osobą. Moim hobby jest nauka języków obcych. Chciałabym zostać zawodową koszykarką, ponieważ w ten sposób rozwijam swoje zainteresowania.