Nazywam się Kamila Jurasik i chodzę do klasy gimnazjalnej IIIc w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest Pani Iwona Olszak-Biniek, uczy mnie biologii. W klasie pełnię funkcję łącznika z biblioteką. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest historia. Bardzo lubię czytać książki historyczne, kryminalne i fantasy. Często słucham muzyki. Gatunki, których najchętniej słucham to k-pop, k-rock i j-rock. Bardzo lubię kiedy na dworze jest zimno, wieje wiatr i pada deszcz. W wolnym czasie oglądam anime, a moimi ulubionymi seriami są Kuroko no Basuke, Nanatsu no Taizai oraz Hunter x Hunter. W przyszłości chciałabym zwiedzić Koreę Południową, Japonię i Chiny.