Dominika Zblewska

Nazywam się Dominika Zblewska i chodzę do klasy IIIc gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Iwona Olszak-Biniek, uczy mnie biologii.
Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest j. angielski i biologia. W zeszłym roku chodziłam na chór szkolny i ceramikę. W wolnym czasie robie to co praktycznie każdy, czyli czytam książki (moja ulubiona nosi tytuł "Wszystkie jasne miejsca" i jest przecudowna, więc jeśli jeszcze nie widzieliście to polecam<3) , słucham muzyki i wychodzę z przyjaciółmi. Uwielbiam owocową herbatę, kolorowe ubrania i kwiatki!!! Jestem trochę dziwna i chyba przez to nie mam zbyt wielu znajomych, ale moi kochani przyjaciele mi wystarczają. Uwielbiam pieski i chciałabym być wolontariuszką w schronisku, lub przygarnąć jakiegoś biedaczka do domu :(  Moim marzeniem jest praca w zoo lub jako weterynarz. Bardzo interesuje mnie astronomia i zoologia. Zawsze noszę dwie inne skarpetki i nigdy nie mogę zdecydować się na jeden kolor paznokci, wiec przeważnie są kolorowe. To w skrócie właśnie jestem ja Doma:)