Chodzę do klasy 3CG w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Iwona Olszak-Biniek, która uczy mnie biologii. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka, ponieważ bardzo łatwo wszystko zapamiętuję z lekcji, dzięki czemu zazwyczaj nie muszę się uczyć na sprawdziany. Mam dwie starsze siostry - Kingę i Darię. Trenowałam kiedyś koszykówkę.
Lubię oglądać filmy i seriale. Moim ulubionym filmem jest "Leon Zawodowiec", a serialem "Sherlock". Na ogół słucham tego co mi się spodoba, ale mam kilka swoich ulubionych wykonawców np. Billie Eilish i Khalida. Posiadam aparat analogowy i lubię robić nim zdjęcia z przyjaciółmi. Od czasu do czasu piekę różnorodne ciasta. Moim ulubionym daniem jest sałatka grecka bez oliwek. Kiedyś chciałabym dużo podróżować. Interesuję się sportem tzn. kibicuję, moim ulubionym są skoki narciarskie.  W 2018 roku spełniłam kilka swoich marzeń np. poleciałam do Londynu i byłam na konkursie skoków narciarskich. Stresuję się wyborem szkoły średniej, ponieważ w jakimś stopniu decyduje ona o mojej przyszłości.