Jak zauważyliście, nazywam się Weronika Szafrańska i chodzę do klasy III B w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska, uczy mnie matematyki. W klasie pełnię funkcję przewodniczącej już drugi rok. Należę do redakcji gazetki szkolnej, a moim ulubionymi przedmiotami są: język angielski i język niemiecki. Lubię także język polski, historię oraz chemię. W tym roku szkolnym mam zamiar uczęszczać na dodatkowe zajęcia z historii i języka niemieckiego. Uwielbiam czytać książki, rysować, pisać opowiadania i uczyć się języków obcych. Interesuję się wystrojem wnętrz oraz modą. W przyszłości chciałabym być architektem lub zajmować się czymś, związanym z nauką języków i podróżami.