Jak zauważliście nazywam się Michał Orłowski i chodzę do klasy do 3 b w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska, uczy mnie matematyki . Po zajęciach w szkole chodzę na treningi kickboksingu w Aquaparku, moim trenerem jest Bartosz Muszyński. Po za treningami kickboksingu. Bardzo mało czasu spędzam w domu ponieważ wychodzę ze znajomymi .Interesuję się wychodzącymi grami i  motoryzacją a także posiadam sprawność prowadzenia motocykla i pojazdu czterokołowego.  Moimi innymi zainteresowaniami  są wiedza o grach i o mechanice w  grach. Interesuję się także szkołą przetrwania w ciężkich warunkach  i każdych dostępnych miejscach na świecie. Interesuję się także architekturą domów i nie tylko , a także zajmuję się gotowaniem na dość wysokim poziomie. A także planuję żeby pójść do technikum, i zostać górnikiem elektrykiem.