Jak już spostrzegliście, nazywam się Magdalena Lasak i chodzę do klasy IIIb w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska, uczy mnie matematyki. Wychowawcą wspomagającym jest zaś pan Przemysław Skalik, który jest naszym nauczycielem wychowania fizycznego. W naszej klasie jest 25 uczniów, w tym 10 dziewczyn i 15 chłopców. Od początku pierwszej klasy pełnię funkcję członka Rady SU. Jestem skarbnikiem klasowym. Moim ulubionym przedmiotem jest geografia. Staram się rozwijać wszystkie zdolności, dlatego chodzę na wiele zajęć pozalekcyjnych.
Wolny czas spędzam ze znajomymi. Najczęściej wychodzimy razem na dwór. Lubię też czytać wszelakie książki. Interesuję się również muzyką, dlatego należę do Szkolnego Chóru Cantabile. Bardzo lubię grać w koszykówkę.