To nie ja Cześć, nazywam się Damian Łukowiak i chodzę do klasy III B w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moją wychowawczynią jest pani Agnieszka Klasowska, uczy mnie matematyki. Moim wychowawcą wspomagającym jest pan Przemysław Skalik i uczy mnie wychowania fizycznego. W szkole nie pełnię żadnej funkcji (na razie). W szkole rozwijam swoje zainteresowania czyli szachy i  matematykę.
Po lekcjach najczęściej idę do domu i wychodzę na dwór z kolegami. Często gram na komputerze, ale jeśli mam jakieś zadanie to najczęściej robię je najszybciej jak mogę.
W przyszłości chciałbym zostać lekarzem najlepiej pediatrą. Jeżeli mi się nie uda chciałbym być architektem. Zrobiłem tę stronę z polecenia mojego nauczyciela od informatyki Roberta Królikowskiego.