Nazywam się Bartosz Pytlak i jestem uczniem 3 klasy Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka, geografia, informatyka i muzyka. Uczęszczam na zajęcia szkolnego zespołu muzycznego. Od sześciu lat gram na gitarze klasycznej, a od pół roku ucze się gry na perkusji. Biorę udział w wielu konkursach i często zajmuję w nich wysokie miejsca np. V miejsce w wojewódzkim konkursie Olimpiada Geograficzna Gimnazjalistów. W wolnym czasie lubię używać symulatora lotów samolotem, gdyż w przyszłości chcę zostać pilotem. Sportami, którymi się interesuję to kolarstwo i jeździectwo. Jednym z moich zainteresowań jest algorytmika oraz programowanie w języku c++. Razem z moimi kolegami uczestniczyliśmy w Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów. Moim celem jest zdobycie tytułu laureata w konkursie Zdolny Ślązak i dostanie się do  dobrego liceum.