Nazywam się Wojciech Borowczyk. Mam 14 lat, jestem uczniem klasy 2B w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Moim wychowawcą, jest p. Aleksandra Kowalska, zaś wychowawcą wspomagającym mojej wspaniałej klasy jest mój nauczyciel informatyki p. Robert Królikowski. Lubię grać w piłkę nożną, lubię gry, aczkolwiek ze wszystkich sportów które lubię uprawiać jest właśnie narciarstwo alpejskie. Inni nie mają podobnych zainteresowań jak ja, mówią, że posiadam irracjonalne myślenie, że nigdy nie zostanę narciarzem, ja jednak wnioskuję zupełnie co innego. Nie lubię zbytnio uczęszczać do szkoły. Czasami lekcje są nudne, a czasami bardzo interesujące, choć osobiście twierdzę, że zależy to od dydaktyka prowadzącego zajęcia.
Powót