Nazywam się Dominik Król i chodzę do klasy IB w Gimnazjum nr I im Jana Pawła II w Polkowicach.
Uczęszczam do klasy matematyczno-informatycznej, moim wychowawcą jest pani Aleksandra Kowalska, a wychowawcą wspomagającym jest pan Marek Czarnik. Do mojej klasy uczęszcza 25 uczniów, z tego 17 chłopaków i 8 dziewczyn . Uważam, iż jestem uczniem średnim, lecz mam duże ambicje do nauki. Uważam, że jestem osobą, która ma bardzo duże poczucie humoru. Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap i podobne. Moim zdaniem rap ma łączyć, a nie dzielić. Ulubionymi wokalistami są: Eldo oraz Chada, DonGuralEsko, Gruby_Mielzky, Tede.
To tyle o mnie, jeśli chcesz porozmawiać, to znajdź mnie na przerwie i możemy porozmawiać, a jeśli chcesz, to pisz na facebooku. Dziękuję, dowidzenia.